X-Frame-Options: SAMEORIGIN Życzenia z okazji Dnia Strażaka | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka w imieniu władz samorządowych i swoim własnym, składam serdeczne życzenia dla wszystkich strażaków.
Cieszę się, że możemy ten jeden dzień poświęcić na uhonorowanie Waszej ciężkiej pracy, jaką podejmujecie na co dzień, z narażeniem własnego życia i zdrowia. To co robicie, to nie jest zwykła praca – to służba. Służba mieszkańcom, władzom i każdemu, kto może potrzebować Waszej pomocy.

Drodzy Druhowie !

Zgodnie z dewizą widniejącą na wielu sztandarach strażackich „ Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” służycie Bogu, ludziom i Ojczyźnie – jesteście wszędzie tam, gdzie potrzeba siły, odwagi i męstwa, gdzie nie ma miejsca na strach i wątpliwości.
W tym dniu szczególnym życzę Wam, abyście nie zapomnieli, jak wielką przysługę oddajecie lokalnej społeczności i Polsce.

Z wyrazami szacunku

Tomasz Żak
Burmistrz Andrychowa
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij