X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Burmistrz Andrychowa informuje, iż producenci rolni mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w terminie:

od dnia 1 lutego 2021 r. do dnia 1 marca 2021 r.

Do wniosku o zwrot podatku dołącza się faktury VAT albo ich kopie (wraz z oryginałem do wglądu), stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku tj. od dnia 1 sierpnia 2020 r. do dnia 31 stycznia 2021 r.

Faktura vat powinna spełniać wymogi określone w art. 106e ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2020r. Poz. 106 z późn. zm.). Za fakturę uznaje się PARAGON z numerem NIP (numer NIP na paragonie musi być osoby składającej wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego). W przypadku dołączenia do wniosku paragonów z numerem NIP – we wniosku należy wpisać NIP wnioskodawcy.

Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie w zakładce – Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Andrychów – Deklaracje podatkowe lub w Wydziale Finansowo – Księgowym, Referat Wymiaru Podatku i Opłat Urzędu Miejskiego w Andrychowie pokój nr 08.

Wypełnione w całości wnioski wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, Wydział Finansowo – Księgowy, Referat Wymiaru Podatku i Opłat pokój nr 08, w godzinach od 7.30 do 15.30 w poniedziałek, środę, czwartek, we wtorek w godzinach od 7.30 do 17.00, a w piątek w godzinach od 7.30 do 14.00 .

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij