X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zdobądź 5000 złotych na lokalną inicjatywę! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zdobądź 5000 złotych na lokalną inicjatywę!

Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać od 2000 do 5.000 złotych na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji. Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.
O wsparcie inicjatyw mogą ubiegać się:
młode organizacje pozarządowe (tj. wpisane do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku, których budżet w 2014 roku nie przekracza 25 tys. zł),
grupy nieformalne (tj. nieposiadające osobowości prawnej, w których skład wchodzą trzy osoby, realizujące działania w sferze pożytku publicznego)
grupy samopomocowe (tj. grupy nieformalne, których działania skierowane są na pokonywanie problemów i zmianę warunków w których funkcjonują).
W ramach konkursu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii:
inicjatywy lokalne – działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego
dotacje na rozwój organizacji – działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych i bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: adaptację lokalu, doposażenie sprzętowe, oprogramowanie itd.
Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W celu wspierania inicjatyw oddolnych w województwie małopolskim operatorzy zapewniają pomoc w opracowaniu pomysłów na projekty i procesie składania wniosków.
Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 15 kwietnia 2015, do godz. 16.00.
Aktualne informacje, regulamin konkursu, wzory dokumentów znajdują się na stronie: www.malopolskalokalnie.pl
Projekt FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij