X-Frame-Options: SAMEORIGIN Zakończenie projektu „Jeżdżę z głową” | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Zakończenie projektu „Jeżdżę z głową”

Zakończył się małopolski projekt nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową”. W ciągu 6 dni  90 dzieci z Gminy Andrychów przesły szkolenie w zakresie podstaw nauki jazdy na nartach oraz bezpiecznego zachowania na stoku. Po oswojeniu się ze sprzętem młodzi adepci  uczyli się jak bezpiecznie upadać i podnosić się, jeździć pługiem oraz korzystać z wyciągu. Jazda ześlizgiem, skręcanie, bezpieczne hamowanie oraz nawyk jeżdżenia w kasku to następne elementy, z którymi zapoznali się uczniowie. Dwudziestogodzinna nauka zakończyła się mini zawodami, które szkoleniowcy przeprowadzą w formie zabawy. Po zawodach dzieci, które wzieły udział w projekcie otrzymały pamiątkowy medal oraz dyplom.
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego udzielił wsparcie finansowe w wysokości 14 500,00 zł. Pozostała kwota 40 490,00 zł została sfinansowana z budżetu Gminy Andrychów oraz wpłat rodziców. Akcja ta cieszy się z ogromnym zainteresowaniem.
Do zobaczenia na stoku.

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij