X-Frame-Options: SAMEORIGIN XII nadzwyczajna sesja za nami | Archiwalna strona Gminy Andrychów

XII nadzwyczajna sesja za nami

We wtorek (28.07) radni spotkali się na kolejnej już nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej. XII sesja była bardzo krótka, trwała tylko pół godziny.

Radni głosowali nad dwoma punktami. Pierwszy dotyczył wyrażenia zgody na ustanowienie hipoteki na budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Andrychowie. Rajcy pracowali nad tym punktem już dwa tygodnie wcześniej, ale okazało się, że kwota hipoteki musi być wyższa. Nie 2 i pół miliona złotych a 3 miliony 250 tysięcy. Zabezpieczenie potrzebne jest Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji, zażądał go Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie żeby zabezpieczyć ostatnią transzę zaliczki na budowę kanalizacji. W głosowaniu (na 13 obecnych radnych) jedenastu było „za” a dwóch się wstrzymało. Drugim i ostatnim punktem nadzwyczajnej sesji było wprowadzenie odrębnego obwodu głosowania na październikowe wybory parlamentarne.

Źródło: XII nadzwyczajna sesja za nami – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij