X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wywóz odpadów wielkogabarytowych z budynków wielorodzinnych (marzec 2017) | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wywóz odpadów wielkogabarytowych z budynków wielorodzinnych (marzec 2017)

Wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i zużytych opon z budynków wielorodzinnych!

Data                                     Teren                                                                 Miejsce składowania odpadów:

Wyłącznie w dniu
30 marca 2017r.
Osiedle Lenartowicza, Włókniarzy, ul. Metalowców, ul. Starowiejska, ul. 27 Stycznia, oraz pozostałe budynki wielorodzinne usytuowane po prawej stronie Wieprzówki.

– przy altanach śmietnikowych budynków wielorodzinnych.

 

Wyłącznie w dniu  31 marca 2017r. Osiedle Żwirki Wigury oraz pozostałe budynki wielorodzinne usytuowane po lewej stronie Wieprzówki.

– przy altanach śmietnikowych budynków wielorodzinnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA: Odpady w dniu wywozu należy wystawić  najpóźniej do godz. 900 !!!

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Andrychowie uprzejmie informuje, że za odpady wielkogabarytowe rozumie się odpady komunalne, które ze względu na swoje rozmiary i masę, nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach przeznaczonych do zbierania odpadów komunalnych. UWAGA: do odpadów wielkogabarytowych nie należą wszelkiego rodzaju części budowlane i sanitarne takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe lub spłuczki, grzejniki, płytki, rolety jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady zielone, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

 ZAKŁAD  GOSPODARKI  KOMUNALNEJ  Z O.O. W ANDRYCHOWIE

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij