X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wymiana starego kotła węglowego. II nabór deklaracji | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wymiana starego kotła węglowego. II nabór deklaracji

OGŁOSZENIE O II UZUPEŁNIAJĄCYM NABORZE DEKLARACJI (dotyczy tylko wymiany starego kotła węglowego na nowy gazowy, na biomasę lub pompę ciepła)

Burmistrz Andrychowa ogłasza uzupełniający nabór deklaracji udziału w planowanym przez Gminę Andrychów dofinansowaniu do wymiany systemu ogrzewania z węglowego na gazowy, biomasę lub pompę ciepła w ramach środków unijnych na lata 2018 – 2020. Możliwość dofinansowania do wymiany kotła może wynieść do 8 000,00 zł. Dodatkowo można uzyskać dofinansowanie do kosztów instalacji w wysokości 6 000,00 zł.

Deklarację należy składać w terminie od 10 do 19 stycznia 2018 r. w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, w pokoju nr 116 lub wysłać pocztą na adres Urząd Miejski w Andrychowie, ul. Rynek 15, 34-120 Andrychów. Deklaracje będą rozpatrywane zgodnie z kolejnością ich złożenia lub wpłynięcia do Urzędu.

Formularze deklaracji znajdują się do pobrania w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, Rynek 15, pokój 116 (I piętro) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij