X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wymiana kotłów węglowych na nowoczesne węglowe spełniające normy Ekoprojektu | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wymiana kotłów węglowych na nowoczesne węglowe spełniające normy Ekoprojektu

Ogłoszenie Burmistrza Andrychowa dotyczące wymiany kotłów węglowych na nowoczesne węglowe spełniające normy Ekoprojektu

Burmistrz Andrychowa ogłasza, że w dniu 12 kwietnia 2017 r. o godzinie 8:30 na Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Andrychowie (II piętro) odbędzie się publiczne losowanie budynków, w których zostaną wykonane audyty energetyczne, poprzedzające dofinansowanie do wymiany systemu ogrzewania. W losowaniu wezmą udział właściciele nieruchomości, którzy w terminie od 10 do 20 stycznia 2017 r. złożyli deklaracje uczestnictwa w dofinansowaniu w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Małopolskiego.
Z uwagi na złożenie większej liczby deklaracji niż założono, wykonane zostanie publiczne losowanie, jako najbardziej sprawiedliwa forma wyłonienia kolejności zrealizowania audytów.
Podczas losowania mogą być obecne osoby, które w terminie od 10 do 20 stycznia 2017r. złożyły deklaracje uczestnictwa w w/w dofinansowaniu. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa. Wszyscy którzy złożyli w powyższym terminie deklaracje, wezmą udział w losowaniu.
Wyniki losowania zostaną ogłoszone w sposób zwyczajowo przyjęty na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie.
Mieszkańcy, którzy przejdą audyt i podtrzymają chęć udziału w programie dotacyjnym, winni będą
w terminie późniejszym (tj. po podpisaniu umowy dotacji pomiędzy Gminą Andrychów a Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego) złożyć wniosek o dotację na konkretny rok.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij