X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wyłożenie do publicznego wglądu projektu zmiany „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Gminy Andrychów w zakresie parcel położonych w Andrychowie” | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu zmiany „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Gminy Andrychów w zakresie parcel położonych w Andrychowie”

(…) Na podstawie art. 17 pkt 9 i 11 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 199 z późn. zm.) oraz na podstawie uchwały inicjującej Nr XVII – 174 – 15 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 17 grudnia 2015 r.. – zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części Gminy Andrychów w zakresie parcel położonych w Andrychowie” w granicach obszaru określonego w załączniku do uchwały inicjującej wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, w dniach od 27.04.2016 r. do 17.05.2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie, Rynek 15, pok. Nr 115 w godzinach pracy Urzędu.
W okresie trwania wyłożenia projekt zmiany planu będzie udostępniony także na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 10.05.2016 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie, o godz. 15:00. (…)

Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikami w Biuletynie Informacji Publicznej

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij