X-Frame-Options: SAMEORIGIN Wnioski o przeprowadzenie klasyfikacji gruntów terenów osuwiskowych | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Wnioski o przeprowadzenie klasyfikacji gruntów terenów osuwiskowych

Starostwo Powiatowe w Wadowicach otrzymało od Wojewody Małopolskiego dotację na przeprowadzenie klasyfikacji gruntów terenów osuwiskowych po powodzi w 2010 r. W związku z powyższym istnieje możliwość złożenia wniosku do Starosty Wadowickiego o przeprowadzenie ponownej klasyfikacji tych terenów. Wnioski należy składać na dziennik podawczy Starostwa Powiatowego w Wadowicach ul. Batorego 2 w terminie do 18.03.2016 r. Warunkiem przeprowadzenia klasyfikacji jest uregulowana własność działek osuwiskowych.

Informację, czy działka znajduje się w terenach osuwiskowych, można odszukać m.in. na portalu mapowym Systemu Informacji Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Andrychowie http://andrychow.e-mapa.net/ warstwa „PGI (woj. małopolskie)”.

Sprawę prowadzi Wydział Geodezji i Gospodarki Gruntami Starostwa Powiatowego w Wadowicach 34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 24, tel. 33 873-42-62.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij