X-Frame-Options: SAMEORIGIN Włókniarzy. Ostatni odcinek | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Włókniarzy. Ostatni odcinek

Dobiega końca przebudowa ul. Włókniarzy. Trwają prace na ostatnim 150-metrowym odcinku – na wysokości budowanej krytej pływalni.
Centralna osiedlowa ul. Włókniarzy nie tyle została wyremontowana, ile całkowicie przebudowana – przez rok wymieniono pod nią wszystkie instalacje, zbudowano nowe odwodnienia i kanalizację opadową, powstały nowe miejsca parkingowe, chodniki i ścieżka rowerowa. I wszystko byłoby już gotowe, gdyby nie budowa krytej pływalni. To dlatego pozostawiono ten odcinek tak długo niedokończony, bo poruszał się tamtędy ciężki sprzęt w pierwszej fazie budowy fundamentów basenu.
Ostatni odcinek ul. Włókniarzy wykonuje „DROG-BUD” ze Spytkowic. Gmina zapłaci za to 744 tys. zł. Ogólny koszt inwestycji na całej długości ul. Włókniarzy to ponad 3 miliony 800 tysięcy złotych.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij