X-Frame-Options: SAMEORIGIN VIII Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

VIII Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki

Już trwa! VIII edycja imprezy charytatywnej Bieg Po Serce Zbója Spod Złotej Górki. Od 2013 r. spotykaliśmy się corocznie, aby razem zbierać okrążenia i tym samym pieniądze dla wybranego w danym roku dziecka, podopiecznego Fundacji Promyczek, który akurat w tym czasie najbardziej potrzebowało naszej pomocy. Dotychczas to sponsorzy płacili za zebrane przez nas okrążenia i dzięki ich wsparciu mogliśmy pozwolić sobie na rozwój i coraz większy organizacyjny profesjonalizm. A Wasza szczodrość i chęć pomocy sprawiały, że zebrana kwota z roku na rok była coraz wyższa.

W tym roku idea biegu pozostaje niezmienna, zbieramy pieniądze na leczenie Marcelinki, zmieniła się jednak jego formuła. Sytuacja wirusowa nie pozwoliła na przeprowadzenie imprezy w dotychczasowym kształcie, dlatego przyjęła ona formę biegu wirtualnego.

Biegamy w jednym celu, ale osobno i sami wyceniamy włożony trud, dokonując wpłaty przez portal zrzutka.pl. Link do zrzutki ->  https://zrzutka.pl/kzm4sk

Mamy bardzo ambitny cel, zebrać 25 000,00 zł do 14 października 2020 r.

Liczymy na dobre serca, chęć niesienia pomocy innym i to, że razem damy radę. Robiąc coś dla siebie i swojego zdrowia pomóżmy naszej dzielnej Księżniczce – Marcelince.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij