X-Frame-Options: SAMEORIGIN VII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2015 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

VII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2015

W dniach 4-6 września w Rzykach, Andrychowie i Wieprzu odbędą się VII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2015.
Ta prestiżowa impreza sportowa odbędzie się już po raz siódmy, a po raz czwarty zagości w Andrychowie. Z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Udział w niej biorą gwiazdy polskiego kolarstwa – mistrzowie świata i medaliści olimpijscy oraz amatorzy jazdy na „dwóch kółkach” pragnący zmierzyć się z najlepszymi.

Mistrzostwa organizowane przez Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START ” to jedyna tego typu impreza w Polsce, gromadząca z roku na rok coraz więcej uczestników. Niepełnosprawni mają szanse pokazać się na ulicach miast i promować tym samym zdrowy, i wcale nie odbiegający od reszty, sportowy tryb życia. Uczestnictwem w Mistrzostwach zachęcają niepełnosprawnych do wyjścia z domu, a pełnosprawnym przypominają o swoim istnieniu w społeczeństwie.

Szczegóły na edftour2015.pl

Harmonogram zawodów

EDF TOUR 2015

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij