X-Frame-Options: SAMEORIGIN VI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

VI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki

16 września 2018 r. w centrum Andrychowa – odbędzie się już po raz szósty impreza charytatywna pod nazwą Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki. Organizatorzy wyznaczają dwie trasy:
Trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem, pojedynczo lub w grupie.
Trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce, rolkach lub hulajnodze.
Nie liczy się czas przebycia lecz ilość pokonanych okrążeń. Dla najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów.
Podczas biegu na Placu Mickiewicza odbędzie się zbiórka pieniężna, którą przeprowadzi Fundacja Promyczek z Andrychowa. Liczy się każdy grosz ponieważ zebrana kwota będzie przekazana na leczenie chorego dziecka z Gminy Andrychów.
Bieg po Serce Zbója spod Złotej Górki jest imprezą, która pomaga chorym dzieciom jak również promuje zdrowy tryb życia.
W ubiegłym roku łączna liczba uczestników i kibiców wyniosła ponad 1000 os. Podczas biegu zebraliśmy 13 920,98 zł. Na specjalnie założone konto wpłynęło 5 355,66 zł. ABS Bank Spółdzielczy w Andrychowie, zadeklarował 0,10 zł za każde okrążenie, a było ich 1335 co daje 1 335,00 zł. Łączna zebrana kwota (przelewy, wpłaty do puszek i kwota za okrążenia) to 20 737,00 zł !!!

UWAGA! UWAGA!
Ruszyły
ZAPISY ONLINE

lub

BIEG.ANDRYCHOW.EU

Nasz mały Bohater pochodzi z Andrychowa. Bartuś urodził się w lipcu 2017r. U noworodka zdiagnozowano Zespół krótkiego jelita, w wyniku którego została wyłoniona ileostomia. Żywiony jest pozajelitowo za pomocą specjalnego cewnika, który wprowadzony jest przez klatkę piersiową do żyły głównej. Przed Bartoszem kolejna operacja polegająca na zespoleniu jelit. Dlatego podczas VI Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki chcielibyśmy zebrać pieniądze na zakup mobilnej pompy i linii podażowej, która będzie ułatwieniem w codziennym życiu, dojazdy do szpitala, leczenie oraz rehabilitację. Pomożemy również dostosować pokój Bartusia do sterylnych warunków, w których musi przebywać. Kochane Zbóje pamiętajcie, pomagając innym pomagamy również sobie! Widzimy się na biegu ????

UWAGA!!!
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w VI Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki zgłaszają się do biura zawodów pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub z podpisanym  oświadczeniem o zgodzie na udział dziecka w VI Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki.

Do pobrania:

Program:
9:00
Otwarcie biura zawodów

11:40
Rozgrzewka

12:00
– Uroczyste rozpoczęcie VI Biegu po Serce Zbója spod Złotej Górki
– Pierwsze okrążenie – uczestnicy pokonywać będą w towarzystwie Orkiestry Dętej Andropol.

12.00 – 16.00
– Uczestnicy imprezy pokonują trasę wybraną techniką (trasa piesza lub rowerowa)
– Warsztaty plastyczne dla dzieci, dmuchańce, konkursy dla dzieci
– Zbiórka na cel charytatywny
– ZUMBA
–  Piknik z Pasją po zdrowie – GLINKA ACADEMY

16:00
– Zakończenie biegu, liczenie okrązeń

17:00
– Przekazanie nagród dla zwycięzców
– Podziękowania

 

 

Patronat medialny:

Wspierają nas:

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij