X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ulice w Roczynach i Sułkowicach do remontu | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ulice w Roczynach i Sułkowicach do remontu

465 metrów ulicy Sadowej w Sułkowicach i 512 metrów ulicy Stawowej w Roczynach będą remontowane. Umowę w tej sprawie podpisali w środę 3 sierpnia burmistrz Tomasz Żak, skarbnik gminy Dorota Żywioł i Franciszek Fryc, właściciel Przedsiębiorstwa DROG-BUD ze Spytkowic, firmy odpowiedzialnej za wykonanie prac.Jeszcze w tym roku będzie robiony remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych wzdłuż ul. Sadowej w Sułkowicach-Łęgu. Zakres prac obejmuje roboty ziemne, te związane z elementami odwodnienia, wykonanie warstw podbudowy jezdni, poboczy i zjazdów, wykonanie nawierzchni asfaltowej. Prace mają zakończyć się do końca sierpnia, a koszt zadania to prawie 260 tys. złotych.

W przyszłym roku z kolei będzie remontowana ul. Stawowa w Roczynach na dwóch odcinkach o łącznej długości 512 metrów. Prace mają zakończyć się pod koniec kwietnia 2017 roku. Zakres prac obejmuje wykonanie jezdni, zjazdów, poboczy i urządzeń odwadniających. Koszt zadania to ponad 237 tys. zł. W obu przypadkach wykonawca jest zobowiązany do opracowania projektu organizacji ruchu na czas remontu, oznakowania terenu, organizacji zaplecza, bieżącego wywozu materiałów nieużytecznych z terenu budowy, etc.Warto przypomnieć, że do tej pory z tegorocznego budżetu wydano na inwestycje w Andrychowie ponad 8 mln złotych. Spore wydatki ponoszone są między innymi na niepozorne, boczne drogi, które jednak stanową dojazd do wielu posesji.

Źródło: Ulice w Roczynach i Sułkowicach do remontu – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij