X-Frame-Options: SAMEORIGIN Tydzień e-książki! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Tydzień e-książki!

W bibliotece nie dyskryminujemy żadnych książek, a już w szczególności nie ze względu na ich formę. Aktywnie promujemy każdą formę czytelnictwa, nie traktując książki elektronicznej jako zagrożenia. Stąd zaangażowanie w Międzynarodowy Tydzień Książki Elektronicznej (3 – 9 marca). Celem zainicjowanej akcji jest promocja i popularyzacja e-booków oraz e-czytania.
Andrychowska biblioteka oferuje swoim czytelnikom dostęp do zasobów platformy IBUK Libra – serwisu należącego do Wydawnictwa Naukowego PWN. Do wypożyczenia e-książki z katalogu IBUKa potrzebne jest połączenie z Internetem oraz indywidualny kod PIN, który można otrzymać w czytelni MBP. Dzięki temu czytelnik w każdej chwili dnia i nocy może skorzystać z oferty ponad dwóch tysięcy tytułów książek z dziedziny literatury prawa, medycyny, nauk społecznych, nauk ekonomicznych, humanistycznych, technicznych. Dostępnych również jest wiele publikacji dla dzieci i młodzieży, sporo literatury faktu, literatury pięknej i kobiecej. Jednym słowem dla każdego coś dobrego.
Biblioteka zaprasza młodzież na lekcje biblioteczne poświęcone e-książkom.
Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty IBUK Libra na stronie http://libra.ibuk.pl/

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij