X-Frame-Options: SAMEORIGIN Mobilna Aplikacja Rowerowa besBIKE | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Mobilna Aplikacja Rowerowa besBIKE

Mobilna Aplikacja Rowerowa to system, który łączy nawigację, przewodnik rowerowy i kanał multimedialny wykorzystujący kamery sportowe.

Projekt jest dedykowany dla terenu gmin Andrychów oraz Wadowice. BesBike sprawi, że od dziś pokonywanie przestrzeni na rowerze stanie się zupełnie nowym doznaniem.

Aplikację można bezpłatnie pobrać na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Jest ona dostępna poniżej:

System składa się z trzech uzupełniających elementów. Pierwszym z nich i niejako jądrem, jest aplikacja rowerowa przeznaczona na urządzenia mobilne. Zawiera w sobie nawigację oraz przewodnik multimedialny. Wszystko to podane w rewolucyjny sposób.

Drugim elementem jest strona internetowa sprzężona z aplikacją, która obok treści w niej zawartych, prezentuje filmy nagrane kamerą sportową z poszczególnych tras.

Ostatnią składową systemu są znaki QR, dzięki którym możliwe jest wgranie aplikacji na całym obszarze objętym projektem.

BesBike to rewolucyjny system, który wprowadza turystykę rowerową  na terenie Lokalnej Grupy Działania Wadoviana do ścisłej czołówki technologicznej. Powstał produkt turystyczny o najwyższych parametrach i innowacyjności.

Więcej informacji na stronie www.besbike.pl

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij