X-Frame-Options: SAMEORIGIN atrakcje | Archiwalna strona Gminy Andrychów

atrakcje

Stacja Narciarska Czarny Groń

Korzystający z oferty kompleksu hotelowo–turystycznego Czarny Groń mają do dyspozycji cztery pięknie położone trasy narciarskie.

Zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej zaawansowane znajdą tutaj coś dla siebie. Wysoki standard i piękny widok na okoliczne góry powodują, że jest to idealne miejsce dla narciarzy.

Wyciągi Hotel & SPA Kocierz Przełęcz Kocierska

Hotel & SPA Kocierz oferuje narciarzom 2 orczykowe wyciągi narciarskie z 2 trasami zjazdowymi. Obie trasy mają niezależny system sztucznego naśnieżania oraz oświetlenia.

Pierwsza, pięknie położona pośród lasów, ma długość 750 m. Jej atutami są niezwykłe widoki i nieduża skala trudności. Druga, oddana do użytku w roku 2007, przeznaczona jest dla dzieci i ma długość 150 m. Nowością jest trasa biegowa: 500-metrowa pętla została przygotowana i wytyczona przez profesjonalnych biegaczy.

Groń Jana Pawła II

Dojście z Rzyk Jagódek.

wyciąg zaczepowy, długość 510 m, różnica poziomów 170 m

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij