X-Frame-Options: SAMEORIGIN TARGI „DOM Z POMYSŁEM” TARGI 2016 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

TARGI „DOM Z POMYSŁEM” TARGI 2016

Szanowni Państwo, mieszkańcy Gminy Andrychów i Powiatu Wadowickiego zapraszamy w dniach
03-04.09.2016r. do udziału w kolejnej VI już edycji Targów „DOM z POMYSŁEM”. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Andrychowa i Starosty Wadowickiego.
Z uwagi na realizowane na terenie Gminy Andrychów dopłaty do wymiany kotłów na nowoczesne i energooszczędne, jednym z głównych tematów, będzie temat niskiej emisji, ekologii, odnawialnych źródeł energii. Dodatkowo będą mogli Państwo porozmawiać i otrzymać wiele cennych informacji dotyczących dofinansowań, ponieważ na naszych targach będzie EKODORADCA. A ponadto swoją ofertę przedstawi kilkunastu producentów, dystrybutorów i przedstawicieli, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni kocioł. A ponadto doradzą i odpowiedzą na Państwa pytania. Atutem targów jest to, że produkt będzie można zobaczyć na żywo, obejrzeć i porozmawiać z fachowcami na jego temat.
A ponadto oferta dociepleń popularną obecnie piana poliuretanową, mebli, wysokiej jakości podłóg i elementów wyposażenia wnętrz. Dla tych, którzy chcą wybudować dom lub zakupić mieszkanie mamy również propozycję. Swoją ofertę przedstawi firma Abakon specjalizująca się w budowie domów z keramzytu a teraz również w technologii szkieletu drewnianego. Kolejną firmą będzie JS INWESTOR, która oferuje mieszkania o wysokim standardzie.
Drogie Panie, jeśli lubicie kuchnie i wszystko co z nią związane zapraszamy na nasze tragi, ponieważ ofertę sprzęty kuchennego w postaci wyciskarek do soków i tłoczarek do oleju zaprezentuje firma LIFEWELLNESS.
A jeśli chcesz się czuć bezpiecznie w swoim domu to zapraszamy do zapoznania się z ofertę firm,w zakresie monitoringu i systemów zabezpieczeń.
Konkurs z nagrodami które zostały ufundowane przez: Małopolskie Centrum Ekologiczne, Komiz oraz przez Organizatora Targów.
Zaglądajcie na naszą stronę: WWW.promocja-targi.pl raz nasz profil na facebook’u: https://www.facebook.com/targipromocja/ będą tam zamieszczane aktualne informację dotyczące Targów w Andrychowie.

 

DSCF5087

nagrodzenia ANdrychów 2045

ZAPRASZAMY, TYLKO 3 i 4 września Targi „Dom z Pomysłem” w Andrychowie
JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SOBIE CZAS ABY NAS ODWIEDZIĆ.
PROMOCJA – TARGI WADOWICE

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij