X-Frame-Options: SAMEORIGIN Szkoła z obserwatorium astronomicznym | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Szkoła z obserwatorium astronomicznym

Szkoła w Sułkowicach będzie rozbudowana, zyska nie tylko nowe piętro i dach, ale jako jedyna w tej części kraju będzie miała własne obserwatorium astronomiczne.
18 grudnia w Urzędzie Miejskim w Andrychowie została podpisana umowa na „Przebudowę, rozbudowę ZSS w Sułkowicach Bolęcinie”. Wykonawcą robót, które potrwają przez cały przyszły rok będzie firma „Budolex” z Ujanowic. W jej imieniu dokumenty zamówienia publicznego podpisał Stanisław Oleksy, właściciel firmy. Z ramienia urzędu podpisy złożyli: wiceburmistrz Mirosław Wasztyl oraz Skarbniczka Gminy Dorota Żywioł.
Zakres robót, które rozpoczną się w przyszłym roku, przewidują rozbiórkę dachu wraz z więźbą, nadbudowę drugiego piętra, wykonanie nowej klatki schodowe i budowę obserwatorium astronomicznego na szczycie szkoły. Oczywiście prace budowlane to także nowe instalacje, łącznie z oddymiającymi i przeciwpożarowymi. Wszystko ma się zakończyć w grudniu 2018 r, i będzie kosztować 2 mln 335 tys. zł.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij