X-Frame-Options: SAMEORIGIN Study Tour – "Andrychów miejsce utkane z atrakcji" | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Study Tour – "Andrychów miejsce utkane z atrakcji"

W dniach 23-25 kwietnia br. w Andrychowie odbył się Study Tour – wydarzenie promujące atrakcje rekreacyjno-turystyczne Ziemi Andrychowskiej wraz z bazą gastronomiczno-hotelową pod hasłem: „Andrychów miejsce utkane z atrakcji”.

Do naszego miasta przybyło ok 50 os. z branży turystycznej z całej Polski. W Study Tour uczestniczyli przedstawiciele Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych , Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej, Biur Podróży, Jednostek Samorządu terytorialnego – Wydziałów Promocji, Polskiego Towarzystwa Turystyczno –Krajoznawczego, Stowarzyszeń i innych organizacji związanych z branżą turystyczną.

Dzięki uprzejmości właścicieli hoteli, atrakcji turystycznych oraz restauratorów grupa studyjna zapoznała się z ofertą proponowaną przez:

Inwałd Park w skład którego wchodzą : Park Miniatur „Świat Marzeń”, Warownia Inwałd, Mini Zoo Kucyk, Dinolandia, Ogród Jana Pawła II oraz Park Hotel Łysoń

Hotel&SPA Czarny Groń

Hotel&SPA Kocierz

Izbę Regionalną Ziemi Andrychowskiej mieszczącą się w Pałacu Bobrowskich

Cynamonowe Caffe

Basen Kąpielowy w Andrychowie

Stanicę Hucuł gdzie odbyła się degustacja wyrobów Przedsiębiorstwa Pasiecznego z Sułkowic

Na zakończenie grupa studyjna uczestniczyła w panelu dyskusyjnym, w którym udział wzięli przedstawiciele samorządu, właściciele i przedstawiciele atrakcji turystycznych, hotelarze i restauratorzy. Ostatniego dnia chętni udali się na Groń Jana Pawła II – Leskowiec.

Study Tour „Andrychów – miejsce utkane z atrakcji” był nie tylko doskonałą formą promocji i tworzenia pozytywnego wizerunku naszej turystycznej gminy, ale również okazją do pozyskania informacji zwrotnej na temat atrakcyjności i dostępności turystycznej.

Serdeczne podziękowania dla właścicieli wszystkich atrakcji turystycznych, hotelarzy oraz restauratorów za ich pomoc i wkład finansowy bez którego Study Tour nie mogłoby się odbyć.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za aktywny udział w Study Tour oraz za cenne wskazówki i wypowiedzi na temat atrakcyjności turystycznej naszej gminy .

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij