X-Frame-Options: SAMEORIGIN Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem

13. sierpnia (czwartek) na BASENIE KĄPIELOWYM W ANDRYCHOWIE odbędą się siatkarskie warsztaty dla dzieci z Grzegorzem Fijałkiem.
Będzie to czwarte w tym sezonie spotkanie Grzegorza Fijałka z młodzieżą. Projekt „Siatkówka plażowa sportem rodzinnym – Warsztaty siatkarskie z Grzegorzem Fijałkiem”, czyli Grzegorz Fijałek Camp odbył się już w Chorzowie (13 lipca), Łodzi (16 lipca) oraz w Gdańsku (8-9 sierpnia).
Kilka dni po zajęciach nad morzem, warsztaty zostaną zorganizowane w Andrychowie.

Celem projektu jest popularyzacja siatkówki plażowej oraz zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, poprzez zabawę i trening z najlepszymi sportowcami w kraju. Organizatorzy dążą do tego, aby treningi stały się pozytywnym bodźcem do regularnego uprawiania sportu, poprawy stanu zdrowia oraz utrzymania dobrej kondycji fizycznej wśród uczestników zajęć.

Każda osoba biorąca udział w warsztatach zobaczy jak wygląda profesjonalny trening siatkarski, pozna nowe, zróżnicowane formy ćwiczeń i rozwinie swoje możliwości ruchowe. Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat.
Dla uczestników zajęć przygotowane zostaną pamiątkowe koszulki sportowe oraz certyfikaty.

Warsztaty z Grzegorzem Fijałkiem dla młodzieży z Andrychowa i okolic odbędą się na basenie kąpielowym przy Al. Wietrznego 6, w czwartek 13. sierpnia o godzinie 13:00. Liczba miejsc ograniczona.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wysłać zgłoszenie pod adres gfijalekcamp@plazaopen.pl lub zadzwonić pod nr numer telefonu: 507253818.

Zapisy będą również prowadzone w dniu zajęć. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach. Wstęp na basen jest płatny, ale organizatorzy pokrywają koszt wstępu uczestnikom, którzy zgłosili się do udziału w zajęciach drogą mailową.

55c997ec0084cd34100003200258.image 55c997dd0061bfb2100003200258.image 55c997d5008a49f2100003200258.image

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij