X-Frame-Options: SAMEORIGIN Samospis internetowy w ramach prowadzonego Powszechnego Spisu Rolnego | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Samospis internetowy w ramach prowadzonego Powszechnego Spisu Rolnego

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020r na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny. Podstawową metodą realizacji spisu powszechnego będzie samospis internetowy – każdy rolnik będzie mógł dokonać spisu we własnym domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z internetem, za pośrednictwem interaktywnej aplikacji dostępnej na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl.

Rolnicy nie posiadający w domu komputera lub telefonu z dostępem do internetu będą mieli do dyspozycji bezpłatne stanowisko komputerowe z łączem internetowym w lokalu gminnego biura spisowego. Od 1 września 2020 roku ze stanowiska zlokalizowanego w siedzibie Urzędu Miejskiego w Andrychowie, ul. Rynek 16, będą mogły skorzystać osoby zainteresowane samospisem.

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną w kraju osoby, które chcą dokonać samospisu przy użyciu w/w stanowiska proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Wydziałem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie pod nr telefonu (33) 842-99-65 w celu ustalenia dogodnego terminu.

Proszę o zabranie ze sobą maseczki lub przyłbicy oraz jednorazowych rękawiczek. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego przypominam o możliwości kontaktu z infolinią spisową pod numerem 22 279 99 99, wew. 1 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora).

Konsultanci infolinii pomogą w wypełnieniu formularza spisowego. Ponadto informuję, że udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest obowiązkowy.

Informacja dot. samospisu internetowego w ramach prowadzonego powszechnego spisu rolnego

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij