X-Frame-Options: SAMEORIGIN Raport z konsultacji projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Andrychów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Raport z konsultacji projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Andrychów

Raport z konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Andrychów na lata 2016-2023 oraz projektu uchwały ws. Składu i zakresu działania Komitetu ds. Rewitalizacji.
1. Przedmiot i podmiot konsultacji
Przedmiotem przeprowadzonych konsultacji społecznych był projekt Gminnego Programu Rewitalizacji oraz projekt uchwały w sprawie składu oraz zakresu działania Komitetu ds. Rewitalizacji. Podmiotami konsultacji byli wszyscy mieszkańcy i interesariusze programu rewitalizacji. Konsultacje prowadzone były zgodnie z wytycznymi Ustawy z dn. 9 października o rewitalizacji (Dz. U. poz. 1777).

2. Cel konsultacji
Celem przeprowadzonych konsultacji społecznych było poddanie do zaopiniowania mieszkańcom oraz interesariuszom programu proponowanego projektu Gminnego Programu Rewitalizacji a także składu i zakresu działania Komitetu ds. Rewitalizacji wraz z możliwością zgłaszania uwag i sugestii w zakresie obu aspektów.

3. Organizacja i przebieg konsultacji
Konsultacje społeczne prowadzone były od 08.12.2016 r. do 06.01.2017 r. O rozpoczęciu konsultacji oraz o formach, w jakich były prowadzone poinformowano w terminie 7 dni przed dniem ich przeprowadzenia poprzez Obwieszczenie Burmistrza Andrychowa z dnia 05.12.2016 r. oraz zamieszczenie ogłoszenia na stronie podmiotowej gminy w Biuletynie Informacji Publicznej.
Przeprowadzone konsultacje skierowane były do szerokiego grona osób, a w szczególności do mieszkańców oraz interesariuszy obszaru rewitalizowanego. Wszelkie niezbędne materiały do konsultacji tj. projekt Gminnego Programu Rewitalizacji wraz z mapą w skali 1:5000 z wyznaczonym obszarem zdegradowanym i obszarem do rewitalizacji, projekt Uchwały w sprawie składu i zakresu działania Komitetu ds. Rewitalizacji, a także formularz zgłaszania uwag dostępne były na stronie internetowej Urzędu Gminy Andrychów, BIP oraz w siedzibie Urzędu.

Formami przeprowadzonych konsultacji społecznych były:
 Zbieranie uwag w postaci papierowej w siedzibie Urzędu Gminy Andrychów w pok. nr 122.;
 Zbieranie uwag ustnych do protokołu w siedzibie Urzędu Gminy Andrychów w pok. nr 122 lub telefonicznie.;
 Zbieranie uwag w postaci elektronicznej na adres e-mailowy konsultacje@andrychow.eu;
 Przedłożenie na 2 spotkaniach konsultacyjnych, które odbyły się 19.12.2016r. w Zespole Szkół nr 1 im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego i budynku Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości przy ul. Krakowskiej 130;
 Zbieranie uwag przy pomocy ankiety elektronicznej CAWI.

Pełna treść raportu

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij