X-Frame-Options: SAMEORIGIN Przebudowa budynku OSP w Targanicach Dolnych – etap I | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Przebudowa budynku OSP w Targanicach Dolnych – etap I

Gmina Andrychów przekazała Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Targanicach Dolnych dotację inwestycyjną w łącznej wysokości 60 000,00 zł (w tym: 30 000,00 zł z budżetu Gminy Andrychów oraz 30 000,00 zł z dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Remizy 2020”) na realizację inwestycji związanej z przebudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Targanicach Dolnych – etap I. Zakres etapu I obejmuje: częściowe wykonanie robót instalacyjnych, w tym: instalacje centralnego ogrzewania, instalacja wod-kan, instalacja elektryczna oraz częściowe wykonanie robót ogólno-budowlanych.


Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego na realizację prac budowlano-remontowych w remizach strażackich w 2020r.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij