X-Frame-Options: SAMEORIGIN Program współpracy Gminy Andrychów z organizacjami pozarządowymi na 2020. Konsultacje | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Program współpracy Gminy Andrychów z organizacjami pozarządowymi na 2020. Konsultacje

Ogłoszenie Burmistrza Andrychowa o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi projektu uchwały Rady Miejskiej w Andrychowie w sprawie Programu współpracy Gminy Andrychów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok

Burmistrz Andrychowa zaprasza do udziału w konsultacjach organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

I. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały dot. uchwalenia Programu współpracy Gminy Andrychów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

II. Termin konsultacji: 3 października 2019 r., godz. 15.00. Miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Andrychowie,ul. Rynek 15, IIp.

III. Forma konsultacji: spotkanie z organizacjami pozarządowymi.

Uwagi do Programu można również przekazywać drogą elektroniczną do dnia 03 października 2019 r. na adres: biuro@moskit.andrychow.eu oraz telefonicznie pod nr telefonu 33 432 25 55.

IV. Konsultacje mają charakter opiniodawczy.

Załącznik:
Projekt uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Andrychów z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij