X-Frame-Options: SAMEORIGIN Program priorytetowy „Moja woda”. Nabór wniosków | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Program priorytetowy „Moja woda”. Nabór wniosków

Od 1.07.2020r. w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ruszył nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego „Moja woda”

Burmistrz Andrychowa informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie od 01 lipca 2020 roku przystąpił do naboru wniosków dotyczących realizacji przydomowych mikroinstalacji wodnych.
Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, z uwzględnieniem domów nowo budowanych z kompletnym systemem orynnowania dachu.

Finansowanie obejmuje zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji, pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem, takich jak:

  • przewody odprowadzające wody opadowe zebrane z rynien, wpustów do zbiornika nadziemnego, podziemnego, otwartego lub zamkniętego, szczelnego lub infiltracyjnego,
  • instalacja rozsączająca,
  • zbiornik retencyjny szczelny lub infiltracyjny
  • zbiornik retencyjny nadziemny otwarty od 2 m3 pojemności,
  • zbiornik retencyjny nadziemny zamknięty od 1 m3 pojemności (w przypadku zbiorników o pojemności mniejszej niż 2 m3 wymagane jest aby w ramach dofinansowania zostały zakupione minimum 2 szt.),
  • zbiornik retencyjny podziemny zamknięty od 2 m3 pojemności,
  • elementy do nawadniania lub innego wykorzystania zatrzymanej wody.

Dofinansowanie ma postać dotacji w wysokości do 80% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5 000 zł.

Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać na stronie- link poniżej:
https://www.wfos.krakow.pl/program-priorytetowy-moja-woda/

W celu uzyskania dodatkowych informacji pytania można kierować na adres e-mail: moja.woda@wfos.krakow.pl lub telefonicznie:
Joanna Czeluśniak – 516 280 008
Malwina Mazurek – 511 122 940

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij