X-Frame-Options: SAMEORIGIN Program pożyczkowy na termomodernizację budynków jednorodzinnych | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Program pożyczkowy na termomodernizację budynków jednorodzinnych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłosił nabór wniosków do
Programu Priorytetowego „JAWOR” Poprawa efektywności energetycznej – termomodernizacja budynków jednorodzinnych. Jest to Program pożyczkowy  na termomodernizację budynków jednorodzinnych o powierzchni docieplonej poniżej 600 m2, adresowany dla osób fizycznych.

  • Dofinansowanie udzielane jest w formie preferencyjnej pożyczki w wysokości do 90% kosztu kwalifikowanego.
  • Wkład własny pożyczkobiorcy musi stanowić minimum 10%.
  • Oprocentowanie pożyczki wynosić będzie 2% w skali roku.
  • Minimalna kwota pożyczki – 20 000,00 zł, maksymalna kwota pożyczki – 100 000,00 zł. Pożyczka podlegać będzie umorzeniu do 20%.

W tym roku na ten cel przeznaczono w Małopolsce 10 mln. zł.

Szczegółowe informacje na temat programu oraz niezbędne wnioski i formularze do wypełnienia można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie pod poniższym linkiem:

http://www.wfos.krakow.pl/jawor

Wnioski należy składać w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie osobiście lub pocztą na adres ul. Kanonicza 12 w Krakowie.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij