X-Frame-Options: SAMEORIGIN Program „Maluch plus” 2017 | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Program „Maluch plus” 2017

„Maluch plus” 2017 to program wspierający rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Jest skierowany do gmin, osób fizycznych, osób prawnych (w tym uczelni) i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej.
Dofinansowanie można otrzymać na utworzenie i utrzymanie miejsc opieki dla najmłodszych – żłobków, klubów dziecięcych, dziennych opiekunów. Oferty należy składać w formie pisemnej do właściwego urzędu wojewódzkiego lub w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP na konto właściwego urzędu wojewódzkiego. Szczegółowe informacje znajdują się w ogłoszeniu o konkursie.

maluch-2017-www

Poniżej przedstawiamy terminy złożenia wniosków:

Gminy:

– do 16 grudnia 2016 roku na utworzenie żłobka, klubu dziecięcego, zatrudnienie dziennego opiekuna (moduł 1)

– do 19 grudnia 2016 roku na funkcjonowanie żłobka, klubu dziecięcego , dziennego opiekuna utworzonych z programu Maluch (moduł 2)

Osoby fizyczne, organizacje pozarządowe, spółki :

– do 9 grudnia 2016 roku na utworzenie żłobka, klubu dziecięcego, zatrudnienie dziennego opiekuna (moduł 4), na obniżenie opłaty ponoszonej przez rodzica za żłobek, klub dziecięcy, dziennego opiekuna (moduł 2)

Uczelnie i podmioty współpracujące z uczelniami:

– do 9 grudnia 2016 roku na utworzenie żłobka, klubu dziecięcego, zatrudnienie dziennego opiekuna (moduł 3)

Szczegółowe informacje znajdują się w ogłoszeniu o konkursie.

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij