X-Frame-Options: SAMEORIGIN Podatki przez internet. Sprawny Urząd | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Podatki przez internet. Sprawny Urząd

Burmistrz Andrychowa uprzejmie informuje, iż od dnia 1.01.2020 r. uruchomiony zostanie system teleinformatyczny w zakresie podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Dostęp do ewidencji podatkowej w systemie teleinformatycznym pod nazwą SPRAWNY URZĄD możliwy jest za pośrednictwem profilu zaufanego, który można założyć na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.
Ponadto, Burmistrz Andrychowa informuje, iż w związku ze zmianą przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. – Ordynacja podatkowa informujemy, że zgodnie z art. 210 § 1a decyzja w sprawie ustalenia zobowiązania podatkowego w podatku od nieruchomości, podatku rolnym i podatku leśnym, w tym w formie łącznego zobowiązania pieniężnego, sporządzana z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego, może zamiast podpisu własnoręcznego osoby upoważnionej do jej wydania, zawierać podpis mechanicznie odtwarzany tej osoby lub nadruk imienia i nazwiska wraz ze stanowiskiem służbowym osoby upoważnionej do jej wydania. Mając na uwadze powyższe od dnia 1.01.2020 r. decyzje wydawane przez Burmistrza Andrychowa w sprawie ustalenia ww. podatków będą sporządzane z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego i zamiast podpisu własnoręcznego zawierać będą stosowny nadruk z imieniem i nazwiskiem oraz stanowiskiem służbowym.
https://enaleznosci.andrychow.eu/

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij