X-Frame-Options: SAMEORIGIN Piąta Bajkolandia za nami …. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Piąta Bajkolandia za nami ….

31 maja zakończyła się V Bajkolandia. Jak zwykle trwała cały weekend i zgromadziła tłumy, przede wszystkim najmłodszych, bo to ich święto. Ostatnim akcentem Bajkolandii – taki już jest zwyczaj – jest przekazania burmistrzowi na powrót kluczy do miasta. Dzień wcześniej Tomasz Żak przekazał je dziecięcemu burmistrzowi i jego zastępcom. W tym roku, po konkursie plastyczno-literackim „Małym Burmistrzem” została Gabriela Kramarz, a jej zastępcami: Aleksandra Król i Patryk Gwiżdż. To oni na scenie pod pałacem Bobrowskich przekazali burmistrzowi klucze, które dzierżyli od soboty. Gabrysia podziękowała w imieniu wszystkich dzieci za wspaniałą zabawę i wszystkie atrakcje. A w tym roku zabawa upływała w duchu wesołego zbójowania.
Ostatnią godzinę Bajkolandii wypełnił występ Kapeli „Beskidek”,a furorę wśród publiczności zrobiła Antosia Romanowska, która fantastycznie grała na skrzypcach. Za kilka dni Antosia wystąpi w programie „Mam Talent”. Gdy się jej słuchało, aż trudno było uwierzyć, że gra dopiero od trzech lat!
Następna Bajkolandia za rok, ale jak powiedział burmistrz Tomasz Żak, ta impreza już na stałe wpisała się w andrychowski kalendarz.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij