X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ograniczenie Niskiej Emisji – nabór wniosków na 2017 r. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ograniczenie Niskiej Emisji – nabór wniosków na 2017 r.

Ogłoszenie o naborze wniosków o udział w „Programie Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Andrychów (wniosek II)” na 2017 r.

W związku z przyznaniem Gminie Andrychów środków na dofinansowanie do wymiany systemów ogrzewania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Burmistrz Andrychowa ogłasza nabór wniosków o udział w Programie na 2017 r. Przedmiotowy wniosek winni złożyć zainteresowani mieszkańcy, którzy chcą wymienić stary piec węglowy na nowy gazowy, węglowy lub na biomasę w terminie do 31 października 2017 r. Złożone wnioski będą realizowane według kolejności złożenia na Dzienniku Podawczym oraz do wysokości posiadanych środków na ten cel.
Wnioski dostępne są w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie (Rynek 15, I piętro, pok. nr 116) oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Wnioski należy składać od 4 września 2017r.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij