X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ogłoszenie o uprawie maku i konopi włóknistych | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ogłoszenie o uprawie maku i konopi włóknistych

Burmistrz Andrychowa informuje, że zobowiązany jest przekazać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego informacje dotyczące ilości planowanego areału uprawy maku i konopi włóknistych na terenie Gminy Andrychów w 2021 roku. Powyższe dane posłużą do przygotowania uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego, w której zostanie zatwierdzona ogólna powierzchnia przeznaczona pod uprawę maku i konopi włóknistych oraz przedstawiona rejonizacja tych upraw.

Z uwagi na powyższe prosimy wszystkich zainteresowanych uprawą w/w roślin w 2021 roku o zgłoszenie powierzchni i miejsca planowanego areału w terminie do 25 września 2020 roku. Zgłoszenia należy dokonać składając pisemną informację na dzienniku podawczym w godzinach pracy Urzędu, poniedziałek, środa, czwartek – 7.30 – 15.30, wtorek 7.30 – 17.00 i piątek 7.30- 14.00.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij