X-Frame-Options: SAMEORIGIN Ogłoszenie Burmistrza Andrychowa o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi. | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Ogłoszenie Burmistrza Andrychowa o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi.

Projektu uchwały Rady Miejskiej w Andrychowie

w sprawie: ustalenia Regulaminu określającego zasady udzielania osobom fizycznym dotacji celowej z budżetu gminy na realizację zadań inwestycyjnych w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Andrychów (wniosek II)” – polegających na zmianie systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie proekologiczne – współfinansowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, realizowanych na terenie Gminy Andrychów.

Do udziału w konsultacjach zaproszone są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.
o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, działające na terenie Gminy Andrychów.

Przedmiot konsultacji: projekt uchwały w sprawie ustalenia Regulaminu określającego zasady udzielania osobom fizycznym dotacji celowej z budżetu gminy na realizację zadań inwestycyjnych w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Andrychów (wniosek II)” – polegających na zmianie systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie proekologiczne – współfinansowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, realizowanych na terenie Gminy Andrychów.

I. Termin konsultacji: 29 sierpień 2017r., godz. 8.00 Miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Andrychowie, ul. Rynek 15, II p.
II. Forma konsultacji: spotkanie z organizacjami pozarządowymi.
III. Konsultacje mają charakter opiniodawczy.

Załącznik:

1 – Projekt Uchwały Rady Miejskiej w Andrychowie
2 – Załacznik do Uchwały nr …. Regulamin-PONE (wniosek II)

 

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij