X-Frame-Options: SAMEORIGIN Od 11 maja 2020 r. wznawiają prace wybrane przedszkola | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Od 11 maja 2020 r. wznawiają prace wybrane przedszkola

Decyzją Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka od 11 maja 2020 r. wznawiają prace przedszkola nr 2 Osiedle 200 lecia, Przedszkole w ZSS Sułkowicach Bolęcinie oraz Przedszkole w ZSS Roczynach. Powyższe placówki pełnią dyżur od 11 do 15 maja dla całej Gminy. Od 18 maja planowane jest otwarcie wszystkich placówek przedszkolnych. Decyzja została podjęta po przeprowadzeniu konsultacji z Dyr, Placówek i Rodzicami przedszkolaków.

– Pierwszeństwo w powrocie do oddziałów przedszkolnych będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz dzieci, których oboje rodzice pracują lub pracuje rodzic samotnie wychowujący dziecko – mówił burmistrz Tomasz Żak.

Zainteresowanych proszę o kontakt z sekretariatem.

  • ZSS Roczyny – 33 875 14 23
  • Przedszkole nr 2 w Andrychowie – 33 875 23 29
  • ZSS Sułkowice-Bolęcina – 33 875 33 78
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij