X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nowy skarbnik gminy, nowe stawki za śmieci | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nowy skarbnik gminy, nowe stawki za śmieci

Uchwała w sprawie ustalenia nowych stawek za wywóz odpadów była najważniejszym punktem obrad V sesji Rady Miejskiej w Andrychowie. Podczas sesji powołano także nowego skarbnika gminy. Jest nim pani Dorota Żywioł.
Nowy cennik wywozu odpadów radni przegłosowali jednogłośnie. Przypomnijmy od kwietnia będą obowiązywać następujące stawki: 8 zł – od osoby (dotyczy tych, którzy segregują śmieci) i 16 zł dla tych, którzy śmieci nie segregują. Przy okazji tego tematu radni uchwalili ustalenia dotyczące terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnym oraz ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami składanych przez mieszkańców.
Wcześniej radni pożegnali odchodzącą ze stanowiska skarbnika Jolantę Lach i przyjęli uchwałę w sprawię powołania na to stanowisko Doroty Żywioł. – Chciałabym serdecznie podziękować burmistrzowi za wskazanie mojej kandydatury. Obiecuję, że swoje obowiązki będę wykonywała z pełnym zaangażowaniem i postaram się nie zawieść zaufania, jakim obdarzyła mnie Rada – mówiła nowa pani skarbnik.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij