X-Frame-Options: SAMEORIGIN Nowiny Andrychowskie – praca dla dziennikarza | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Nowiny Andrychowskie – praca dla dziennikarza

Uwaga! Poszukujemy dziennikarza! Redakcja Nowin Andrychowskich i Radia Andrychów poszukuje pracownika do pracy w redakcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość warsztatu dziennikarskiego,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • obsługa serwisu internetowego,
  • prowadzenie audycji radiowych,
  • redagowanie tekstów,
  • przygotowywanie artykułów do składu.

Miejsce pracy: Andrychów

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy przesyłać do 31 maja 2017 r. na adres: radio@andrychow.eu lub Nowiny Andrychowskie, ul. Krakowska 7434-120 Andrychów

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Źródło: Poszukujemy dziennikarza – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Zamknij