X-Frame-Options: SAMEORIGIN Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki

Jest to impreza charytatywno-rekreacyjna, która łączy przyjemne z pożytecznym. Podczas biegu organizowana jest zbiórka charytatywna dla chorych dzieci.
Uczestnicy biegu pomagają również sobie i swoim bliskim promując zdrowy i aktywny tryb życia. Jest to impreza wyjątkowa ponieważ uczestniczyć może w niej każdy bez względu na wiek, stan zdrowia czy też sprawność fizyczną. Organizatorzy wyznaczyli bowiem dwie trasy. Trasę pieszą można pokonywać w dowolnym tempie, spacerem, biegiem,
pojedynczo lub w grupie. Trasa rowerowa przeznaczona jest dla rowerzystów jak również dla osób poruszających się na deskorolce, rolkach czy choćby hulajnodze. Nie liczy się czas przebycia tych tras lecz ilość pokonanych okrążeń.
Każdy zawodnik otrzymuje numer startowy, kartę biegu w której będzie zbierał serduszka(okrążenia) oraz butelkę wody. Uczestnicy mogą również zakupić pamiątkową koszulkę. Co roku w imprezie uczestniczy coraz większą liczba osób jak również udaje się zebrać coraz większą kwotę. Odbyły się już 4 biegi dzięki czemu pomogliśmy:
– I Wiktorkowi z Andrychowa – 4 933,50 zł
– II Alankowi z Inwałdu – 4 800,00 zł
– III Antosi z Sułkowic – 5 467,00 zł
– III Jasiowi z Andrychowa – 5467,00 zł
– IV Tomkowi z Sułkowice – Bolęcina – 15579,34 zł
Wsparcie otrzymały również Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi oraz Stowarzyszenie Zbója Szczyrka.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij