X-Frame-Options: SAMEORIGIN Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców Gminy Andrychów | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Mobilny Punkt Informacyjny dla mieszkańców Gminy Andrychów

W związku z wystąpieniem przypadków koronawirusa w Polsce oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne informujemy, że indywidualne konsultacje, dotyczące pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich dla mieszkańców Gminy  Andrychów, zaplanowane na dzień 27 marca br. (piątek) zostają odwołane.
Informujemy również, że bezpłatne dyżury w małopolskich gminach zamieniamy na konsultacje online <https://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/o-funduszach-europejskich-bez-wychodzenia-z-domu>. Wszystkich, którzy byli zainteresowani skorzystaniem z usługi bezpłatnych dyżurów specjalistów z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w gminach zapraszamy do kontaktu zdalnego. Już od poniedziałku, 16 marca 2020 r. o możliwościach pozyskiwania dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 można będzie porozmawiać online.
Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.
Jak skorzystać z usługi?
Konsultacje online odbywać się będą w godzinach pracy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, czyli w poniedziałki od 8:00 do
18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00. Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach połączyć się z naszymi konsultantami. Wystarczy wybrać aplikację Skype, wpisać login właściwy dla poszczególnych Punktów Informacyjnych:
  * Punkt Informacyjny w Tarnowie:
    * Punkt Informacyjny w Nowym Targu:
  * Punkt Informacyjny w Nowym Sączu:
  * Punkt Informacyjny w Chrzanowie:
  * Punkt Informacyjny w Krakowie:
O dalszych działaniach skierowanych do mieszkańców małopolskich gmin będziemy informować na bieżąco na stronie www.rpo.malopolska.pl, profilu Małopolska Fundusze Europejskie oraz pod nr Infolinii: (12) 616 06 16.
Za wszelkie niedogodności z tym związane bardzo przepraszamy.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij