X-Frame-Options: SAMEORIGIN Metalowców. Powstanie 100 nowych miejsc parkingowych! | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Metalowców. Powstanie 100 nowych miejsc parkingowych!

Trwa remont ul. Metalowców w Andrychowie. Prace związane z remontem ul. Metalowców zostały podzielone na siedem etapów, obejmują kompleksową przebudowę infrastruktury. Roboty w ramach pierwszych trzech etapów mają zakończyć się do 30 czerwca, potem zostanie ogłoszony kolejny przetarg. Całość inwestycji ma się zamknąć do końca 2015 roku.
Zakres prac obejmuje przebudowę układu dróg, budowę i remont istniejących chodników, utworzenie nowych miejsc postojowych i parkingowych, budowę dróg dojazdowych dla służb ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa medycznego, wymianę oświetlenia, wycinkę drzew, przekładkę kolidującej sieci uzbrojenia podziemnego. Za prace firma Komodos.
Na początku tej inwestycji ekipy budowlane wzięły się właśnie za wycięcie drzew. Wycięto sto drzew, mają być one zastąpione nowymi nasadzeniami. Wkrótce rozpoczną się prace na drodze prowadzącej od ulicy Włókniarzy wzdłuż bloku nr 4. Będzie utworzone także połączenie drogowe wzdłuż przedszkola. Obecnie przebudowywana jest droga obok budynku OWR i wykonywane połączenie z parkingiem. Na remontowanym osiedlu ma powstać około 100 nowych miejsc parkingowych.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij