X-Frame-Options: SAMEORIGIN Konsultacje w sprawie zmian regulaminie PONE | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Konsultacje w sprawie zmian regulaminie PONE

Ogłoszenie o konsultacjach z organizacjami pozarządowymi projektu uchwały w sprawie: zmiany uchwały nr V-34-15 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 26 lutego 2015r. w sprawie ustalenia regulaminu określającego zasady udzielania osobom fizycznym dotacji celowej z budżetu gminy na realizację zadań inwestycyjnych w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Andrychów” (…)

I. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały nr V-34-15 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 26 lutego 2015r.(z późn. zm.) w sprawie ustalenia regulaminu określającego zasady udzielania osobom fizycznym dotacji celowej z budżetu gminy na realizację zadań inwestycyjnych w ramach „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Andrychów” – polegających na zmianie systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewanie proekologiczne – współfinansowanych ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, realizowanych na terenie Gminy Andrychów.

II. Termin konsultacji: 26 styczeń 2016r., godz. 10.00.

III. Miejsce: sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Andrychowie, ul. Rynek 15, II p.

IV. Forma konsultacji: spotkanie z organizacjami pozarządowymi.

V. Konsultacje mają charakter opiniodawczy. (…)

Pełna treść ogłoszenia wraz z załącznikiem w Biuletynie Informacji Publicznej

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij