X-Frame-Options: SAMEORIGIN KONKURS „Aktywni rolnicy w Małopolsce” | Archiwalna strona Gminy Andrychów

KONKURS „Aktywni rolnicy w Małopolsce”

Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje Konkurs „Aktywni rolnicy w Małopolsce”. Jego celem jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020, który odbywa się w dniach od 1 września o 30 listopada 2020 r., oraz zachęcenie rolników do aktywnego w nim uczestnictwa.

Konkurs trwa od 22 października do 20 listopada 2020 r., a udział w nim jest bezpłatny. Informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie: https://krakow.stat.gov.pl/powszechny-spis-rolny-psr-2020/konkursy/. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.

Nagrodą w konkursie jest promocja zwycięskiej gminy i jej mieszkańców na łamach prasy drukowanej, w portalu internetowym oraz w mediach społecznościowych.
Spiszmy się, jak na rolników przystało!

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres obr_krk@stat.gov.pl lub telefonicznie: +48 695 255 538.
Konkurs jest adresowany do rolników lub użytkowników gospodarstw rolnych w województwie małopolskim. Wygra gmina o najwyższym udziale spisanych gospodarstw.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij