X-Frame-Options: SAMEORIGIN Kolejne prace na drodze na os. Korcza w Inwałdzie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Kolejne prace na drodze na os. Korcza w Inwałdzie

Już wkrótce rozpoczną się kolejne prace związane z przebudową drogi na os. Korcza w Inwałdzie. W tym etapie zostanie wykonana jezdnia w kierunku oczyszczalni. W czwartek 14 kwietnia umowę w tej sprawie podpisali burmistrz Tomasz Żak oraz Franciszek Fryc właściciel Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowo-Mostowego „DROG-BUD” ze Spytkowic, firmy, która wygrała przetarg na realizację tego zadania.


Szczegółowy zakres prac obejmuje roboty ziemne, wykonanie jezdni, poboczy i urządzeń odwadniających, a także oznakowanie i zabezpieczenie  terenu budowy, opracowanie organizacji ruchu, organizację zaplecza, etc. Prace będą toczyły się na odcinku ponad trzystu metrów drogi. Roboty mają zakończyć się do końca czerwca, a szacunkowe koszty tej inwestycji to prawie 158 tys. złotych.

Źródło: Kolejne prace na drodze na os. Korcza w Inwałdzie – Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij