X-Frame-Options: SAMEORIGIN Kolejne inwestycje | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Kolejne inwestycje

Blisko 6 mln zł warte są trwające już inwestycje. Burmistrz Tomasz Żak podpisał 12 marca umowy z wykonawcami dwóch kolejnych inwestycji: na chodnik na ul. Centralnej w Sułkowicach Łęgu oraz na przebudowę drogi na Osiedlu Gierkówka w Sułkowicach i Targanicach.
Chodnik na Centralnej wykona Zakład Budowlano-Handlowy z Zatora, w imieniu którego umowę z Gminą Andrychów podpisał Józef Maślana. Całość kosztować będzie 456 tys. zł. Natomiast drogę na Osiedlu Gierkówka wykona DROG-BUD ze Spytkowic. W imieniu tej firmy umowę podpisał Franciszek Fryc. Ta inwestycja warta jest 494 tys. zł. Oba zadania gotowe będą do 30 czerwca tego roku.
W tym roku, już wcześniej podpisano umowy na remont ul. Prusa (205 tys. zł) i ul. Bocznej, odnogi ul. Dąbrowskiego (315 tys. zł) – obie w Andrychowie. Burmistrz Tomasz Żak powiedział nam, że kontynuowane są też prace rozpoczęte już w ubiegłym roku: chodnik w Sułkowicach Bolęcinie, remont ul. Wspólnej Bocznej, przebudowa ul. Metalowców (etap I), łącznik na osiedlu (tzw. „płytostrada”), Leśniczówka w Rzykach oraz ulice Kolorowa i Jaworowa w Targanicach. Wszystko razem warte jest blisko sześć milionów złotych, które zainwestowała Gmina Andrychów.
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij