X-Frame-Options: SAMEORIGIN Kawiarnia dla seniora | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Kawiarnia dla seniora

Projekt „ Kawiarnia dla Seniora” przeznaczony jest dla mieszkańców Andrychowa w wieku emerytalnym 60+ i realizowany po raz drugi przez Fundację Na Rzecz Wsparcia, Integracji i Rozwoju Osób Oraz Rodzin Potrzebujących, pn. „WIIR” przy współpracy z Miejską Radą Seniorów w Andrychowie.
Dzięki otwartości i życzliwości andrychowskich restauratorów najstarsi mieszkańcy mają możliwość spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze i wypicia kawy lub herbaty za symboliczną złotówkę. Karnety kierowane są do wszystkich Seniorów, zameldowanych w gminie Andrychów bez względu na wysokość dochodu. Pragniemy w ten sposób zachęcić osoby starsze do aktywności społecznej a przede wszystkim do wyjścia z domu i spędzania miło czasu.
Spotkania w przytulnej kawiarence są nie tylko okazją do odnowienia starych znajomości ale i do poznania osób z najbliższego sąsiedztwa. Fundacja pn. „WIIR” pragnie zachęcić tych bardziej aktywnych Seniorów, aby zaprosili swoich samotnych sąsiadów oraz znajomych do wspólnego „wyjścia na kawkę”. Poprzez projekt, Fundacja pn. „WIIR” stara się przełamywać stereotypy myślenia na temat starości. Osoby starsze mają takie same prawo do udziału w życiu społecznym jak osoby aktywnie zawodowo.


Karnety uprawniające do zakupu kawy lub herbaty po promocyjnej cenie można odebrać w Fundacji Na Rzecz Wsparcia, Integracji i Rozwoju Osób Oraz Rodzin Potrzebujących pn. „ WIIR w Andrychowie przy ul. Starowiejskiej 22 B w lokalu 213 we wtorki od godz.15.00 do 17.00 lub w czwartki od 9.00 do 11.00 bądź pod numerem telefonu 533 024 029 lub 731 801 808. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający zameldowanie w gminie Andrychów. Karnety drugiej edycji obowiązują od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku w następujących lokalach:
• Restauracja „Sami Swoi” ul. Włókniarzy 1 w Andrychowie,
• Restauracja „Bracia” ul. Krakowska 130 w Andrychowie,
• Restauracja „ Adria” ul. 1 Maja 2 w Andrychowie,
• Restauracja „Gala” ul. Beskidzkiej 5 w Andrychowie,
• Czarny Groń – Kawiarnia Ośrodka, Rzyki / k. Andrychowa,
• Czarny Groń – Restauracja Hotelu, Rzyki / k. Andrychowa,
• Czarny Groń – Restauracja Oberża, Rzyki /k. Andrychowa,
• Restauracja „Nad Basenem” ul. Aleja Adama Wietrznego 6 w Andrychowie, ! Nowość.
• Restauracja „Przystań nad Stawem” w Andrychowie. !Nowość.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij