X-Frame-Options: SAMEORIGIN IV przetarg na sprzedaż nieruchomości w Andrychowie przy ul. Strefowej | Archiwalna strona Gminy Andrychów

IV przetarg na sprzedaż nieruchomości w Andrychowie przy ul. Strefowej

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona przy ul. Strefowej w Andrychowie, składająca się z działki nr 2998/54 o pow. 1,2023 ha i udziału w wysokości ½ części w działce nr 2998/57 o pow. 0,0902 ha, które powstały z podziału działek nr 2998/43 i 2998/45, objętych księgą wieczystą nr KR1W/00045848/3. Zbywana nieruchomość położona jest w odległości ok. 200 m od drogi wojewódzkiej nr 781, około 1,2 km od drogi krajowej nr 52 oraz około 2 km od ścisłego centrum Andrychowa. Parametry geometryczne oraz warunki fizjograficzne bardzo korzystne z punktu widzenia gruntu z przeznaczeniem budowlanym.

Działka nr 2998/54 jest niezabudowana i ma kształt zbliżony do trapezu, teren płaski bez zadrzewień. Działka nr 2998/57 ma kształt wydłużonego prostokąta i stanowi wewnętrzną drogę dojazdową o nawierzchni gruntowej utwardzonej. Od strony południowej nieruchomość graniczy z drogą gminną o nawierzchni asfaltowej, za którą znajdują się ogródki działkowe. Z pozostałych stron działki graniczą z terenami częściowo zabudowanymi i niezabudowanymi przeznaczonymi głównie pod zabudowę usługową. Działka 2998/54 w ewidencji gruntów i budynków sklasyfikowana jest jako RIVa, natomiast działka nr 2998/57 jako droga. Nad centralną częścią działek przebiega napowietrzna linia energetyczna średniego napięcia, wzdłuż której utworzone są strefy techniczne i kontrolne o ograniczonych możliwościach zagospodarowania. Działki usytuowane są w Strefie Aktywności Gospodarczej Andrychowa.

Nieruchomość nie jest przedmiotem zobowiązań i wolna jest od obciążeń.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego części Gminy Andrychów w zakresie parcel położonych w Andrychowie, zatwierdzonym Uchwałą Nr XLIX-463-06 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 28 września 2006r. (z późn. zm.) przedmiotowe działki znajdują się w jednostkach oznaczonych symbolami A5.1/2.UU oraz A5.1/3.UU – „tereny handlu i usług”.

Przetarg (licytacja) odbędzie się w dniu 31 października 2018 r. o godz. 10-tej w budynku Urzędu Miejskiego w Andrychowie, Rynek 15, II piętro, sala konferencyjna.

Pełna treść ogłoszenia w załączeniu.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij