X-Frame-Options: SAMEORIGIN Biznes w Andrychowie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Biznes w Andrychowie

ARKONA Sp. z o.o.
Wadowicka 169a, 34-120 Inwałd
tel. 33 875 74 00, 697 697 076
www.parkhotellyson.pl

„Park Hotel Łysoń” to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel położony w miejscowości Inwałd, w bezpośrednim sąsiedztwie Inwałd Parku, tuż przy głównej trasie Kraków – Wadowice – Bielsko-Biała. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 41 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi oraz 2 luksusowe apartamenty. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, bankietów czy przyjęć weselnych. Posiadamy 6 nowocześnie wyposażonych oraz w pełni klimatyzowanych sal konferencyjnych mogących pomieścić od 50 do 400 osób. Oferujemy bogate pakiety konferencyjne łączące wynajem sali, przerwy kawowe, wykwintne posiłki oraz szeroki wybór wieczorów tematycznych.”

ADAH ĆWIERTKA Sp. J.
Beskidzka 5b, 34-120 Andrychów
tel. 33 870 46 60, 602 251 121
adah@adah.plhttp://www.adah.pl/

Firma ADAH istnieje na rynku od 1991 roku. Zajmuje się produkcją drążków do zasłon prysznicowych, produkcją drążków kątowych, łukowych, drążków srebrnych oraz drążków w standardzie 20mm, co stawia firmę ADAH na czołowej pozycji w Polsce w produkcji drążków do zasłon prysznicowych, zasłon łazienkowych PCV, półek narożnych, drążków okrągłych, kółek dzielonych do zasłon łazienkowych, opakowań foliowych typu blister, opakowań PCV, PET bezbarwnych typu rura kwadrat i rura prostokąt oraz świadczy usługi termoformowania do wymiaru podstawy wytłoczki 60 x 90 cm z tworzyw termoplastycznych.

Andoria-Mot Sp. z o.o.
Krakowska 140, 34-120 Andrychów
tel. 33 876 27 51
sekretariat@andoria-mot.com.plhttp://andoria-mot.com.pl/

Profil działalności: Produkcja silników wysokoprężnych stosowanych do napędu samochodów dostawczych (GAZELA, LUBLIN,NYSA), terenowych (UAZ, HONKER, ARO) oraz do napędu urządzeń przemysłowych (zespoły prądotwórcze, pompowe i napędowe, sprężarki itp.). Sprzedaż silników wysokoprężnych małej mocy do maszyn, zespołów prądotwórczych i  pompowych. Produkcja zespołów prądotwórczych z silnikami wysokoprężnymi. Obróbka mechaniczna i cieplno-chemiczna. Sprzedaż samochodów dostawczych GAZELA

Naprawa silników i zespołów prądotwórczych. Sprzedaż części zamiennych do silników i samochodów. Jako wiarygodny partner oferujący wyroby najwyższej jakości Andoria-Mot jest obecna na rynkach całego świata.

Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A.
Stefana Batorego 35, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 22 40,
market@afm.com.plwww.afm.com.pl

Andrychowska Fabryka Maszyn S.A. należy do grona najstarszych firm polskich. Powstała w roku 1946 i od 70 lat jest czołowym polskim producentem obrabiarek. W roku 2013 Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A. podjęła produkcję tokarek sterowanych numerycznie rodziny Venus dla Centrum Badawczo-Konstrukcyjnego Obrabiarek Sp. z o.o. Począwszy od stycznia 2014 jest licencjonowanym producentem tych tokarek. Jednocześnie wspólnie z  doświadczonym zespołem konstruktorów opracowuje i wdraża do produkcji nowe rozwiązania konstrukcyjne obrabiarek spełniające rosnące wymagania zarówno rynku krajowego i rynków zagranicznych. W chwili obecnej AFM DEFUM SA ma w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz obrabiarek.

Niezależnie od produkcji obrabiarek w ofercie firmy znajduje się:
Prowadzenie prac konstrukcyjnych na potrzeby własne i zainteresowanych zakładów produkcyjnych w zakresie nowych maszyn, jak również modernizacji istniejących konstrukcji.
Prowadzenie prac remontowych, modernizacyjnych i przystosowawczych obrabiarek wykorzystywanych w zakładach produkcyjnych.
Prowadzenie prac projektowo-konstrukcyjnych w zakresie konstrukcji maszyn specjalnych i zadaniowych, załadunku i odbioru detali, automatyzacji produkcji, mechanizacji przepływu produkcji przez kolejne stanowiska pracy etc.
Świadczenie usług doradztwa w zakresie technologii obróbki, doboru maszyn i narzędzi, opracowania i wdrożenia programów technologicznych.

Andropol S.A.
Krakowska 83, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 64 73
sekretariat@andropol.com.plhttp://andropol.com.pl/pl/

„Andropol” S.A. jest firmą założoną w 1906 roku przez spółkę „Braci Czeczowiczka” jako „Pierwsza Galicyjska Tkalnia Mechaniczna”. W 1992 roku fabryka została przekształcona w spółkę akcyjną i  przeznaczona do prywatyzacji przez NFI. Andropol to nie tylko stuletnia tradycja, to najwyższa kultura techniczno-technologiczna w polskim przemyśle włókienniczym. W skład Andropol S.A. wchodzą fabryki produkcyjne w Andrychowie i Białymstoku. Fabryki te przez całą swoją historię należały nie tylko do największych zakładów przemysłu włókienniczego w Polsce, ale co istotniejsze do najbardziej renomowanych.

Produkty fabryk uchodziły i uchodzą za najlepsze w kraju w swojej klasie, są też cenione za granicą. Szerokość tkanin wykończonych produkowanych w naszych zakładach waha się w granicach od 50 do 165 cm, a masa powierzchniowa zawiera się w przedziale od 70 do 400 g/m2. W fabrykach wytwarzane są tkaniny bielone, barwione, drukowane oraz kolorowo tkane o wysokich parametrach fizyko-mechanicznych oraz opornościowych.

CMC Sp. z o.o.
Przemysłowa 54, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 14 45
biuro@cmc.net.plhttp://www.cmc.net.pl/

Firma CMC działa w 3 branżach, specjalizując się w produkcji palet, usługach transportowych oraz dystrybucji artykułów spożywczych. Firma istnieje na rynku od 1991 roku, a jej priorytetem jest ciągły rozwój i satysfakcja Klienta. Jako producent palet drewnianych CMC oferuje standardowe modele o szerokich zastosowaniach w transporcie. Firma jest specjalistą w zakresie przerobu drewna, dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, nowocześnie wyposażonymi tartakami i suszarniami do drewna. W bogatym asortymencie produkcyjnym znajduje się między innymi popularna europaleta EPAL. CMC stosuje zaawansowane technologicznie rozwiązania, które sprawiają, że każda paleta drewniana wychodząca z zakładu charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Firma posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów.

Drugą domeną działalności Firmy CMC jest transport i spedycja międzynarodowa. Profesjonalne naczepy chłodnicze gwarantują utrzymanie wymaganej temperatury przewozu artykułów spożywczych. Firma działa na terenie całej Europy, posiada stałe połączenia między Polską, Hiszpanią i Włochami. Firma CMC jest także wiodącym dystrybutorem artykułów spożywczych w Polsce. Aktualnie współpracuje bezpośrednio z producentami i odbiorcami z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Rumunia czy Peru. Nasza działalność handlowa oparta jest o następujące grupy asortymentowe: oliwy, oliwki, owoce morza, przetwory warzywne, warzywa konserwowe, woda mineralna i alkohole.

CZARNY GROŃ Sp. z o. o. k.
Osiedle Praciaki 91, 34-125 Rzyki/ k. Andrychowa
tel. 33 506 51 00, 33 870 16 30, 507 089 761
recepcja@czarnygron.plhttp://www.czarnygron.pl

H. BRYZEK Wyroby Hutnicze
Stefana Batorego 39G, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 34 15, 504 207 790
bryzek1@vp.plhttp://www.bryzek.info/

Firma BRYZEK powstała w 1992 roku w małej miejscowości Wieprz koło Andrychowa. Dynamiczny rozwój i ciągle rosnące zapotrzebowanie na wyroby hutnicze przyczyniły się do wybudowania kompleksu budynków pozwalających szybko i sprawnie obsłużyć klienta. Nasza siedziba obecnie znajduje się w Andrychowie. U nas każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Jesteśmy największym w okolicy pośrednikiem w sprzedaży wszelkich wyrobów hutniczych. Zakupiony u nas towar potniemy, wygniemy i załadujemy zgodnie z Państwa życzeniem, a nasi pracownicy zawsze służą fachową pomocą w doborze materiałów jak też w jego zakupie tak, aby zaoszczędzić Państwa czas. Posiadamy własny transport samochodowy.

GRANPAK Sp. J. M. Korczak, R. Marczak
Przemysłowa 30, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 30 29
drukarnia@granpak.plhttp://www.granpak.pl/

Firma GRANPAK istnieje od 2001 roku. Spółka oferuje kompleksowe usługi poligraficzne w technice druku offsetowego, poczynając od projektu w doskonale wyposażonym studiu graficznym, aż do wykonania gotowego produktu. GRANPAK, jako producent opakowań oferuje opakowania z tektury litej, falistej oraz opakowania kaszerowane (łączące tekturę litą i falistą w jedno) wykonywane dla nawet najbardziej wymagających klientów obejmują wszelkie techniki uszlachetniania druku.

Pawbol Sp. z o.o.
Stefana Batorego 37a, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 95 06
firma@pawbol.plhttp://www.pawbol.pl/

Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który swoją działalność rozpoczął w 1989 roku. Od tamtej pory firma dała się poznać, jako solidny i niezawodny partner w biznesie. Oferta firmy Pawbol obejmuje ponad 2 tysiące produktów skategoryzowanych w  10 grupach asortymentowych: puszki instalacyjne; osprzęt siłowy, rozdzielnice; obudowy, skrzynki rozdzielcze; osprzęt oświetleniowy; listwy zaciskowe; gniazda i wtyczki telefoniczne; uchwyty i opaski kablowe; aparatura modułowa; instalacja odgromowa; rury, kanały, złączki.

Przedsiębiorstwo „Całodobowa Stacja Paliw Inż Wit Ziółkowski”
Szewska 46a, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 98 90, sp7148@interia.eu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe „SHE” Edmund Ogiegło
Stefana Batorego 34B, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 94 90
biuro@she.plhttp://www.she.pl/

Nasz sklep został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet. Każda kolekcja tworzona jest zgodnie z najnowszymi światowymi trendami . Chcemy zaoferować naszym klientkom stroje kąpielowe, które sprostają wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających kobiet. Kostiumy kąpielowe, jakie możecie nabyć w naszym sklepie są uszyte z najlepszych dzianin firm włoskich oraz hiszpańskich. Na zaufanie klientek pracujemy już ponad 15 lat i nie osiadamy na laurach, o czym świadczy ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów. Z roku na rok wprowadzamy nowe modele, które cieszą się świetnymi opiniami pośród naszych licznych klientek.

PRZEWOZY AUTOKAROWE – PRZYBYŁ PAWEŁ
Szewska 3, 34-120 Andrychów
tel. 500 377 317
pawelprzybyl@interia.euhttp://www.przewozyprzybyl.pl/index.html

Firma PRZEWOZY AUTOKAROWE „PRZYBYŁ” jest prywatną firmą funkcjonującą na rynku od 1991 roku. Posiada wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty na krajowy i międzynarodowy transport osób. Zatrudniamy profesjonalnych i wykwalifikowanych kierowców. Jesteśmy firmą cieszącą się zaufaniem, z wieloletnią tradycją. Współpracujemy z biurami podróży, szkołami państwowymi i prywatnymi, firmami, instytucjami kultury, organizatorami wszelkich imprez, jak również osobami fizycznymi.

Gryt Dariusz, Adamus Andrzej Spółka Jawna Salony Meblowe „Meblux”
Stefana Batorego 3, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 21 31,
kontakt@meblux-salony.plhttps://meblux-salony.pl/

Firma MEBLUX działa od ponad 20 lat na terenie południowej Polski. W pięciu salonach meblowych zlokalizowanych w: Andrychowie, Kętach, Oświęcimiu, Cieszynie oraz Jastrzębiu-Zdroju dystrybuujemy meble takich producentów jak Black Red White, Forte, Gala Collezione i innych. W sieci sklepów o łącznej powierzchni ponad 11.000 m² oferujemy szeroki asortyment mebli pokojowych, kuchennych, młodzieżowych, biurowych i sypialnianych. W naszej ofercie znajdują się również artykuły i dodatki dekoracyjne THK Europe.

TXM S.A.
Krakowska 140a, 34-120 Andrychów
tel. 33 870 65 65
sekretariat@txm.plhttp://www.txm.pl/

Firma TXM S.A. (wcześniej Adesso) została zarejestrowana w Krakowie w 1989 r. Od samego początku swojego istnienia działa w branży tekstylno-dziecięcej . Spółka należy do grupy kapitałowej Redan S.A. TXM S.A jest właścicielem sklepów dyskontowych TXM Textilmarket, które zlokalizowane są głównie w miastach do 50 tys. mieszkańców. Firma działa na terenie całego kraju, w Czechach, na Słowacji, a od niedawna także w Rumunii. Obecnie zapraszamy naszych Klientów do ponad 350 sklepów. Powierzchnie handlowe w zależności od lokalizacji wynoszą od 160-420 m2. Sklepy TXM Textilmarket oferują swoim Klientom szeroką gamę odzieży oraz innych artykułów tekstylnych dobrej jakości, a przy tym w bardzo atrakcyjnych cenach.

WOSANA S.A.
Stefana Batorego 35a, 34-120 Andrychów
tel. 33 873 41 51,
kontakt@wosana.plhttp://www.wosana.pl/pl/

WOSANA S.A. jest polskim producentem napojów. Początki firmy sięgają roku 1991, a jej siedziba znajduje się w Andrychowie. Produkcja soków, napojów, wód źródlanych i mineralnych odbywa się w trzech zakładach produkcyjnych: w Andrychowie, Turowie koło Częstochowy oraz Damnicy koło Słupska. WOSANA S.A. oferuje szeroki wybór napojów w różnorodnych opakowaniach i pojemnościach. Produktem wiodącym firmy jest woda źródlana „Mama i ja”, przeznaczona dla kobiet w ciąży, młodych karmiących mam, a przede wszystkim dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Zakład Narzędziowy Prodnarz Sp z o.o.
Przemysłowa 19, 34-120 Andrychów
tel. 33 875 37 66
kontakt@prodnarz.com.plhttp://www.prodnarz.com.pl/

Zakład Narzędziowy PRODNARZ został utworzony w 2009 roku na bazie wydziału narzędziowni Wytwórni Silników Wysokoprężnych ANDORIA oraz ZN Prodnar. Zatrudniamy ok 40 pracowników o najwyższych kwalifikacjach zawodowych. Długoletnie doświadczenie potwierdzone uzyskanymi certyfikatami dają Państwu gwarancję terminowego i solidnego wykonania zamówienia za konkurencyjną cenę.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij