X-Frame-Options: SAMEORIGIN Holenderski rekonesans | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Holenderski rekonesans

Troje Holendrów przyjechało do Andrychowa – szukają miejsca pod fabrykę mebli. Są zainteresowani terenami w powstającej strefie ekonomicznej. Jaką podejmą decyzję, pokaże przyszłość. Eva Naus i jej koledzy z PROJRCTYOU odwiedzili dziś (2 grudnia) Urząd Miejski w Andrychowie i spotkali się z burmistrzem Tomaszem Żakiem. Burmistrz uspokaja, że to dopiero wstępny rekonesans Holendrów, który nie przesądza sprawy. Pokazuje jednak, że zainteresowanie andrychowską strefą sięga daleko.
Firma PROJRCTYOU zajmuje się produkcją mebli i w Polsce ma już siedzibę pod Poznaniem. Teraz Holendrzy szukają drugiego miejsca, pod kolejny zakład. Do Andrychowa trafili razem z Markiem Martynowiczem z Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie. Goście obejrzeli także miejsce, gdzie powstaje strefa. Na razie nie chcą wyrażać swoich opinii.

holendrzy

źródło: Nowiny Andrychowskie

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij