X-Frame-Options: SAMEORIGIN Gmina Andrychów otrzymała środki na zakup laptopów i tabletów w ramach projektu ZDALNA SZKOŁA | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Gmina Andrychów otrzymała środki na zakup laptopów i tabletów w ramach projektu ZDALNA SZKOŁA

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Tablety wysokiej jakości wraz z zestawem słuchawkowym umożliwią dzieciom, które nie miały dotychczas takich możliwości, kontynuowanie realizacji podstawy programowej w warunkach domowych.

20 kwietnia 2020 r. została podpisana umowa z Centrum Projektów Polska Cyfrowa o powierzenie grantu do 100 000 zł w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w wysokości 100 000 zł Gmina Andrychów zakupi i udostępni nauczycielom i uczniom 100 wysokiej jakości tabletów oraz 4 laptopy.

Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij