X-Frame-Options: SAMEORIGIN Dwa III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości przy ul. Tkackiej w Andrychowie | Archiwalna strona Gminy Andrychów

Dwa III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości przy ul. Tkackiej w Andrychowie

Burmistrz Andrychowa ogłasza dwa III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Andrychów, położonych w Andrychowie przy ul. Tkackiej.
Obie nieruchomości są niezabudowane, nieogrodzone. Grunty sklasyfikowane są w całości jako rola klasy IVa. Działka 1428/71 zlokalizowana jest u zbiegu dróg publicznych powiatowych ul. Tkackiej i ul. Żwirki i Wigury, natomiast działka 1429/20 przylega bezpośrednio do drogi publicznej powiatowej ul. Tkackiej. Na działkach brak jest urządzeń infrastruktury technicznej. W pasie drogowym ul. Tkackiej przebiega sieć kanalizacyjna i linia energetyczna oświetleniowa, a w pasie drogowym ul. Żwirki i Wigury – sieć wodociągowa. Nieruchomości nie są przedmiotem zobowiązań i wolne są od obciążeń.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla fragmentu Gminy Andrychów – Osiedle Żwirki i Wigury, zatwierdzonym Uchwałą nr XLVIII-453-02 Rady Miejskiej w Andrychowie z dnia 24 kwietnia 2002r., (Dz.Urz. Woj. Małopol. z 2002r. Nr 108 poz.1677 z późn. zm.) działki nr 1428/71 i 1429/20 znajdują się w jednostce oznaczonej symbolem: 10MN, UO – „zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług oświaty”.
Pełna treść ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej
Rozmiar czcionki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej informacji .....

Zamknij